Zaczęłaś swoją przygodę z aparatem? 

Piękne zdjęcia prosto z aparatu? To możliwe! Zadbaj o te punkty, a
Obróbka będzie tylko ich dopieszczeniem

Dzięki temu poczujesz się pewna jakości i wartości swoich zdjęć. 

Tak nie musi być!

Wyobraź sobie ...

to uczucie, gdy Twoje zdjęcia są naprawdę dobre i wcale nie musisz publikować ich na grupach facebookowych, by się o tym przekonać. Poczuj tą pewność siebie i przekonanie, że to co robisz jest dla Ciebie ważne. Zobacz w swojej głowie moment, w którym dodajesz zdjęcia na swoim profilu i dostajesz mnóstwo interakcji. 

To wszystko jest blisko Ciebie. 

Pozwól sobie zrozumieć, że aby iść do przodu, musisz przejść ten poziom. Poczuć, że już go opanowałaś i wtedy Twoja podświadomość pozwoli Ci na kolejny krok. 

Wiem, bo byłam w tym miejscu. Ten ciągły brak wiary, niepewność, brak wsparcia, a wręcz więcej hejtu i wywyższania na grupach dało mi popalić. Trwało to tak długo, aż zrozumiałam, że to nie pomaga wzrastać, a jedynie ściąga w dół. Przez ten czas mimo wielu zwątpień wyciągnęłam wiele lekcji i dziś się nimi z Tobą dzielę. Abyś nie musiała tego doświadczać. 

Nie popełniaj błędów, które najczęściej blokują Twój rozwój

Z myślą o takich osobach jak Ty przygotowałam wideo lekcję...

16 błędów najczęściej popełnianych przez początkujących fotografów

Omawiam je pokazując przykłady i podpowiadam jak ich unikać. Gdy wyeliminujesz je, obiecuje Ci, że Twoje zdjęcia będą wychodzić piękne już z aparatu. A obróbka będzie tylko dopieszczeniem. 

Czego się dowiesz?

Wyeliminujesz błędy, które są popełniane na tym etapie nauki fotografii.

Poznasz możliwości na świetne zdjęcia, które możesz wdrożyć jeszcze przed wciśnięciem migawki. Czyli przed zrobieniem zdjęcia.

Zweryfikujesz i upewnisz się, że to co tworzysz jest dobre.

Co mówią moi klienci?

Poznaj opinie

Kim jestem?

Cześć, jestem Ewa!

Jestem fotografką.

Pomagam kobietom przejść od marzeń o ładnych zdjęciach do efektów i zarabiania na swojej pasji. Wspieram, motywuje i pokazuję, że jeśli się czegoś bardzo chce, to się da!

Fotografia jest w moim życiu od wielu lat i choć za mną wiele wzlotów i upadków, to kocham to co robię. A jeszcze więcej radości sprawia mi to, że mogę zarażać tym także inne osoby.

kobieta z aparatem

Chcesz postawić kolejny krok?

Opanowanie najważniejszych zasad pozwoli Ci na lepsze zdjęcia prosto z aparatu!

23zł

37zł - Black Friday - NOW 27 zł

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do nagrania otrzymasz zaraz po opłaceniu zamówienia drogą mailową..

W ramach zakupu otrzymasz nagranie wideo, w którym omawiam „16 błędów najczęściej popełnianych przez początkujących fotografów”(ok 30 min nagrania). 

Dostęp do nagrania dostajesz na rok. I jestem przekonana, że do tego czasu Twoja fotografia będzie już na dużo wyższym poziomie. 

Tak, fakturę znajdziesz w mailu zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Sklep www.ewakacprzak.pl | Polityka prywatności