e-booki

e–booki

Okładka ebooka Podstawy obróbki zdjęć

Podstawy obróbki na przykładzie narzędzi w aplikacji Adobe Lightroom

Nieważne ile czasu poświęcisz na obróbkę, jeżeli na końcu i tak nie jesteś pewna czy jest ona dobra. Możesz robić fantastyczne zdjęcia, ale ostatecznie nieznajomość podstaw ich obróbki zepsuje cały efekt końcowy. Ten e-book zmienia podejście do obróbki. Wyobraź sobie, że masz klarowność, jaki ma być Twój kolejny ruch. Jakiego narzędzia użyć i jakie on wprowadzi zmiany. Celem nie jest poprzesuwasz suwaki i jakoś to będzie”, ale precyzyjne przeprowadzenie Cię przez proces podejmowania działań, z których będziesz mieć konkretne rezultaty. I to od dnia, kiedy zaczniesz wdrażać przedstawione narzędzia w odpowiedni sposób.

Ocena zdjęć - Bądź PRO i sama oceniaj swoje prace

Ten e–book pozwoli Ci poznać jakie błędy najczęściej popełniają początkujący fotografowie i sprawdzić, które z nich pojawiają się u Ciebie. Dokładam także szablon, który pomoże Ci łatwo i przyjemnie przejść przez proces oceny Twoich zdjęć. Po tej analizie zostanie Ci jedynie skupić się na ich unikaniu. Dzięki temu jakość Twoich zdjęć wskoczy na wyższy poziom.

okładka ebooka Kolory

Kolory na przykładzie narzędzi w aplikacji Adobe Lightroom

Zacznij zachwycać kolorami na zdjęciach!

Ten e–book przeprowadzi Cię przez proces obróbki kolorystycznej, dzięki której będziesz potrafiła dopracować zdjęcia tak, aby efekt końcowy zachwycał Ciebie i Twoich odbiorców. Poznasz magię możliwości połączenia świateł i kolorów. Taka obróbka pozwoli Ci wzbogacić i bardziej spersonalizować Twoje fotografie. Zależy nam na tym, aby nasze kadry wywierały konkretne emocje. Dokonać tego możemy odpowiednio dobierając kolory i wzbogacając nimi nasze fotografie. Świadome manipulowanie barwami sprawi, że nasze zdjęcia będą bardziej wyraziste i atrakcyjne.

okładki ebooków

"Podstawy obróbki" i "Kolory"

Zestaw e–booków, napisanych na podstawie narzędzi dostępnych w aplikacji Adobe Lightroom. Połączenie tych e–booków pozwoliło mi, dać Ci możliwość ruszenia z kopyta! Jeśli obrabiasz zdjęcia na telefonie i nie do końca wiesz co się z czy wiąże, kiedy tak naprawdę przestać podciągać suwaki i jak sprawić, by widz rozumiał, co Ty chcesz mu przekazać danym zdjęciem to to jest lektura właśnie dla Ciebie. Pozwól sobie działać świadomie i z przyjemnością. Poznaj magię połączenia świateł i kolorów. Taka obróbka pozwoli Ci wzbogacić i bardziej spersonalizować Twoje fotografie.

Opinie czytelniczek

opinie ocena zdjec
opinie ocena zdjec