• Pomogę Ci robić piękne zdjęcia innym i zarabiać na swojej pasji!

Zaczęło się niewinnie… Chciałaś zostać prywatnym fotografem dla swoich bliskich i “łapać chwile ulotne jak motyle”.  Szybko odkryłaś, że robienie zdjęć to jednak coś co lubisz i powoli zaczyna dawać Ci swego rodzaju satysfakcję. Uczysz się i uczyłaś głównie na swoich błędach, szukając na własną rękę informacji o fotografii w Internecie. 

 

Widać progres, ale masz poczucie, że gdzieś brakuje uporządkowania wiedzy i nie do końca jesteś przekonana co do swoich umiejętności. Nie wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku i co możesz jeszcze dopracować. Pojawiły się pierwsze zapytania o sesje, być może masz już jakieś za sobą, ale totalnie nie wiesz jak to dalej ugryźć biznesowo… Boisz się tej odpowiedzialności i ciężaru, który niesie za sobą profesjonalne działanie na rynku fotografii. Jestem tu po to, by Ci pomóc! 

 

Pracuje z Kobietami, które pragną podnieść swoje umiejętności fotografii i biznesu na wyższy poziom. Wcale nie potrzebujesz do tego drogiego sprzętu. Pokażę Ci jak pracować z tym, co już posiadasz. Pokieruję Tobą biznesowo, pokażę Ci, że wcale nie musisz podejmować radykalnych decyzji i rzucać swojego dotychczasowego życia zawodowego natychmiast. Być może za jakiś czas fotografia stanie się dla Ciebie jedynym źródłem dochodów?

kobieta z aparatem

Dlaczego konsultacje właśnie ze mną?

Mam na imię Ewa i jestem fotografką. Pomagam kobietom, które zaczynały amatorsko robić zdjęcia wejść na wyższy poziom (możesz zostać zawodowcem jeśli tylko zechcesz!). Wspieram, motywuje i pokazuje, że jak się czegoś bardzo chce, to można to osiągnąć! Fotografia jest w moim życiu od ponad 13 lat i choć za mną wiele wzlotów i upadków, to kocham to co robię. A jeszcze więcej radości sprawia mi to, że mogę zarażać tym także inne osoby. Chcę zarazić i Ciebie! Wchodzisz w to?

W czym mogę Ci pomóc, czyli przykładowe tematy rozmów

Nie wiesz, czy takie konsultacje są dla Ciebie? Zobacz jakie tematy możemy poruszyć na rozmowie.

 

To tylko sugestie tematów konsultacji. O czym na nich porozmawiamy? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

 

Przykłady tego, jak wspólna praca nad Twoimi umiejętnościami może zmienić jakość Twoich zdjęć:

konsultacje fotograficzne
konsultacje fotograficzne

Co zyskujesz:

  • Wskakujesz na wyższy poziom natychmiast! – wiele bym dała, by te kilkanaście lat temu, gdy zaczynałam ktoś pokazał mi, jak uniknąć niektórych błędów. Skorzystaj z mojego doświadczenia i wskocz na wyższy level, nie powielając moich wpadek!
  • Znajdziesz swój wyróżnik na rynku, który pozwoli trafić do klienta idealnego – Wyróżnisz się i znajdziesz swoją niszę. Osoby zainteresowane z czasem same będą pukać do Twych drzwi! Nie będziesz jednym z wielu fotografów na rynku, będziesz tym kogo szuka klient!
  • Gotowy plan na biznes – fotografia Twoim jedynym dochodem? To możliwe przy dobrej strategii działania. Pokieruje Tobą tak, by rozwój Twojej marki był już tylko formalnością i kwestią czasu! I nie obiecuję Ci tutaj gruszek na wierzbie, nie stanie się to w tydzień! Ale przy mojej pomocy i sumiennej pracy szybko rozwiniesz swoje skrzydła w biznesie!
 • Motywacja do działania – To chyba największa bolączka kobiet z którymi współpracuje: BRAK PEWNOŚCI SIEBIE! Potrzebujesz motywacyjnego kopa? Gdzieś podskórnie czujesz, że to jest to, ale chciałabyś się upewnić, że potrafisz już wystarczająco dużo, albo chcesz lekko oszlifować swoje umiejętności, by nabrać tej pewności siebie, która w końcu sprawi, że zaczniesz skutecznie działać? Te konsultacje są zdecydowanie dla Ciebie!
 •  

Dla kogo są te konsultacje:

 • Dla osób, które chcą szybciej osiągnąć efekty i wskoczyć na wyższy poziom w fotografii i biznesie.
 • Dla osób, które szukają swojej drogi zawodowej i chcą zarabiać na swojej pasji, a fotografia to coś co kochają.
 • Dla osób, które chcą dopracować swoje umiejętności fotograficzne i biznesowe TERAZ, bo nie mają czasu na szukanie rozwiązań i błądzenie.

Dla kogo nie są te konsultacje:

Dla profesjonalnych fotografów, którzy mają już swoją niszę i wystarczającą ilość zleceń.

Dla osób, które zarabiają na swojej pasji fotograficznej i są usatysfakcjonowane swoim wynikiem finansowym.

Dla osób, których nie interesuje fotografia.

Dla osób, których marka funkcjonuje w sieci i jest dobrze rozpoznawalna.

Opinie uczestniczek

Bardzo serdecznie chciałam podziękować Ewie za super konsultacje. Dzięki nim wskoczyłam na wyższy poziom. Zaczynając konsultacje zaczynałyśmy od podstaw, od obsługi aparatu - jak ustawiać poszczególne parametry, aby osiągnąć zamierzony cel. Ewa bardzo dokładnie na konkretnych przykładach tłumaczyła. Dodam, że konsultacje odbywały się online i w niczym to nie przeszkadzało, a wręcz dla mnie był to wielki plus, ponieważ filmiki, które Ewa mi przygotowała mogłam oglądać wielokrotnie. Byłam totalnie początkująca, o obróbce zdjęć nie miałam zielonego pojęcia. Dzięki Ewie nauczyłam się obróbki w Lightroom i Photoshop. Zaczęłam zwracać uwagę na małe szczegóły, np. oczy. A Ewa pokazała mi jak wydobyć z nich blask.
Konsultacje z Ewą to dawka wiedzy, doładowanie motywacyjne i mega wsparcie. Ewa wskazała mi kierunek rozwoju, pokazała błędy jakie nieświadomie i świadomie popełniałam. Myślałam, że takie konsultacje nie są mi potrzebne, jednak dopiero po spotkaniu z Ewą, zrozumiałam jak bardzo mi ich brakowało. Indywidualne podejście i dostosowanie tematów konkretnie do tego czego ja potrzebowałam, żeby iść do przodu swoją fotograficzną ścieżką to coś co Ewa robi perfekcyjnie. Ewa wkłada w to całe serce. Z całego serca polecam!
Ewa! Chciałam Ci bardzo podziękować za konsultacje, które miałam przyjemność odbyć z Tobą. Dzięki Tobie nauczyłam się jak obsługiwać aparat w trybie manualnym, jak wykonać podstawową obróbkę zdjęć w LR i jak pracować z kolorem na zdjęciach. Dzięki Twoim podpowiedziom nauczyłam się sama wyłapywać błędy na moich zdjęciach. Teraz wiem jak prawidłowo kadrować, i że trzeba czasem spojrzeć z innej perspektywy. Dziękuję Ci za każdą poświęconą minutę, a było ich wiele! Za każdą podpowiedź, poradę, ogrom motywacji i wiarę we mnie! Bez Twojej pomocy nawet nie ruszyłabym z miejsca! Polecam wszystkim konsultacje z Tobą całym sercem!

Jeszcze Cię nie przekonałam?

Wyobraź sobie, że fotografowanie zaczyna przynosić Ci realne pieniądze… Umówmy się nie będą to od razu miliony 😉 Ale małymi krokami, przy sumiennej pracy zaczniesz dostrzegać, że Twoja praca może być również pasją! TAK! Z moją pomocą Ci się to uda! Sprawię, że przerodzisz swoją pasję w zawód! Jeśli tylko będziesz tego chciała! 

Już godzina konsultacji sprawi, że wejdziesz na zupełnie inny poziom i dostrzeżesz możliwości jakie się przed Tobą właśnie otwierają! To ten moment! Pozwól sobie na rozwój, daj szansę możliwościom jakie stoją przed Tobą! Otwórz się na nowe efekty i radość z tworzenia!


Black Friday - NOW 149 zł
Tylko dla 3 pierwszych osób!

Jedna godzina konsultacji online.

Cena przed promocją z ostatnich 30 dni –  200 zł / h