Witam!

o mnie
o mnie

Hej!
Nazywam się Ewa Kacprzak i dzielę się moim wieloletnim doświadczeniem foto. Zdjęcia robię od ponad 13 lat a główne kierunki jakie mnie pasjonują to fotografia ludzi i zdjęcia z lotu ptaka tak zwane flatlay`e. Dlatego te tematy będą najczęściej poruszane na blogu. Jestem minimalistką i tak właśnie działam w fotografii. Staram się zawsze wykorzystać to co mam i cieszyć się tym co mogę dzięki temu stworzyć. Tego właśnie chcę Ciebie nauczyć! Przez ten długi czas udało mi się popełnić mnóstwo błędów. I to właśnie dzięki nim doszłam do tego miejsca w którym się znajduje. Nie przedłużając już, wskakuj na blog i bierz ile dasz radę unieść !

o mnie
o mnie

Moja historia

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od momentu gdy asystowałam na pewnej sesji zdjęciowej, którą wykonywał mój chłopak. Podpowiadałam mu moją wizję zdjęcia, której nie mógł uchwycić tak jak ja to widziałam.  Zabrałam mu aparat, pokazując o co chodzi. Mogłam tak uczynić, ponieważ modelka była nasza znajoma.  Ta sytuacja pokazała mi że mam oko i mnóstwo pomysłów.

Na kolejną sesję umówiłam się już sama jako fotograf. Od tamtej chwili aparat jest przedłużeniem mojej ręki. Mieliśmy wiele wzlotów i upadków. A to wszystko uświadomiło mi jak naprawdę kocham to co robię. 

.