O mnie

Hej

Nazywam się Ewa Kacprzak. Fotografią zainteresowałam się ponad 13 lat temu. Na początku był to niewinny flirt, po latach okazała się miłością życia. Obecnie działam w fotografii ludzi stacjonarnie oraz dzielę się moją wiedzą nie tylko jak robić zdjęcia.

Jestem minimalistką i tak waśnie działam w fotografii. Staram się zawsze wykorzystać to co mam i cieszyć się tym co mogę dzięki temu stworzyć. Tego właśnie chcę Ciebie nauczyć!

Na moim blogu znajdziesz też takie zagadnienia jak obróbka zdjęć, relacje z klientem.
Dlatego jeśli fotografia jest tylko dodatkiem do Twojej rozwijającej się działalności także znajdziesz tutaj coś dla siebie.  Dostaje także mnóstwo wiadomości, że jestem wsparciem i motywacją, więc daj się poznać i sprawdź sama.

Przez ten długi czas udało mi się popełnić mnóstwo błędów. I to właśnie dzięki nim doszłam do tego miejsca w którym się znajduje.

Nie przedłużając już, wskakuj na blog i bierz ile dasz radę unieść !

kobieta z aparatem
Portret

Moja historia

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od momentu gdy asystowałam na pewnej sesji zdjęciowej, którą wykonywał mój chłopak. Podpowiadałam mu moją wizję zdjęcia, której nie mógł uchwycić tak jak ja to widziałam.  Zabrałam mu aparat, pokazując
o co chodzi. Mogłam tak uczynić, ponieważ modelka była nasza znajoma.  Ta sytuacja pokazała mi że mam oko i mnóstwo pomysłów.

Na kolejną sesję umówiłam się już sama jako fotograf. Od tamtej chwili aparat jest przedłużeniem mojej ręki. Mieliśmy wiele wzlotów
i upadków. A to wszystko uświadomiło mi jak naprawdę kocham
to co robię.