regulamin-opinii

REGULAMIN OPINII

Niniejszy regulamin dotyczy opinii w temacie moich produktów i usług w mojej działalności – Ewa Kacprzak, 30 Northfield Road SO182QF UTR: 7766939855

Opinie są publikowane na mojej stronie www.ewakacprzak.pl 

Na mojej stronie nie ma możliwości automatycznego publikowania opinii przez klienta. O opinię o moich produktach i usługach zwracam się bezpośrednio do osób z którymi współpracuję lub którzy zakupili mój produkt. Korzystam w tym wypadku z maila uzyskanego poprzez formularz zakupu.  Dzięki temu mam pewność, że opinie pochodzą tylko od osób, które korzystały lub nabyły mój produkt / usługę. Pozyskane opinie sama publikuję na stronie. 

Zbieram także opinie osób korzystających z moich bezpłatnych treści – poprzez e-mail, przez który pobrali lub uzyskali dostęp do bezpłatnych materiałów, oraz przez social media takie jak instagram. Głównie są to screeny z komunikatora. 

Gdy pojawiają się wideo opinie – które otrzymuję głownie poprzez story / wiadomości prywatne SM – Instagram. Jeśli pojawiają się na stronie www, zawsze pytam wcześniej osobę o zgodę i weryfikuję, czy dana osoba nabyła / korzystała z danego produktu / usługi. 

Nie publikuję wszystkich opinii, które otrzymuję. W moim zakresie zostawiam decyzję, którą opinię chcę wykorzystać. 

Gdyby, pomimo opisanego wyżej regulaminu, uważasz jakąś opinię za nieprawdziwą, lub jest użyta bez zgody autora. Napisz do mnie na adres kontakt.ewakacprzak@gmail.com 
Rozpatrzę Twoje zgłoszenie najszybciej, jak będę w stanie. Nie potrwa to dłużej niż 14 dni roboczych. Jeśli rzeczywiście doszło do nadużycia, opinię takową usunę. 

Regulamin ten obowiązuje od 11 stycznia 2023. Na stronie są widoczne opinie również sprzed okresu obowiązywania tego regulaminu.